Place zabaw i zamki dmuchane

Stanowią doskonałą atrakcję dla maluchów, a jednocześnie łączą rozrywkę z aktywnością fizyczną. Dmuchane place zabaw na wynajem to obowiązkowe wyposażenie każdej imprezy plenerowej, zarówno festynu, jak i pikniku rodzinnego. Naszym klientom możemy zaoferować zamki dmuchane, które w zależności od modelu mogą być wyposażone w zjeżdżalnię, płaską powierzchnię do skakania, a nawet basen z kulkami. Oferujemy różnorodny wybór motywów, dzięki temu, że nasze place zabaw dla dzieci swoim wyglądem przypominają budowę, karetę, zamek, ale również cyrk, maluchy jeszcze chętniej się w nich bawią.

Nasi klienci mogą zdecydować się na wynajem jednego lub większej ilości dmuchańców, dzięki czemu naszą ofertę kierujemy nie tylko dla firm i przedsiębiorstw, ale również dla klientów indywidualnych. Taka atrakcja we własnym ogrodzie będzie dla dziecka najlepszym prezentem urodzinowym.

Prowadzony przez nas wynajem obejmuje jedynie place zabaw dla dzieci, które posiadają odpowiednie atesty, dzięki nim mamy pewność, że oferowane atrakcje są w pełni bezpieczne dla maluchów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapewnienie maluchom wielu atrakcji. Tradycyjne zamki na pewno spodobają się małym księżniczkom, a te z motywem Scooby Doo przypadną do gustu wszystkim odkrywcom.


Skorzystaj z formularza on-line


Przejdź do formularza Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiedź na zapytania wyślemy najszybciej jak będzie to możliwe, nie później niż w ciągu 24h. Serdecznie zapraszamy!
Kontakt

Siedziba
Naszej firmy

Event Express
Wrząca 15/9
64-980 Trzcianka

Dane
Kontaktowe

Grzegorz Tetzlaff
888-818-208Napisz do nas e-mail