Zjeżdżalnie dmuchane

Wszystkie dzieci uwielbiają dmuchańce, dlatego stanowią one obowiązkowe wyposażenie festynów, pikników i innych imprez plenerowych. Jako wypożyczalnia tego typu sprzętów oferujemy klientom zjeżdżalnie dmuchane w wielu różnych kształtach. Krokodyl z pewnością przyciągnie uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych, rekin dobrze sprawdzi się na wydarzeniu o morskiej tematyce. Motyw safari spodoba się wszystkim maluszkom, ponieważ został ozdobiony przez sympatyczne żyrafy, słonie oraz lwy.

Świadczony przez nas wynajem dmuchańców obejmuje wysokiej jakości sprzęty. Każdy z nich posiada szczegółowy opis dotyczący wymiarów oraz wymagań technicznych, które są niezbędne do prawidłowego działania. Nasze zjeżdżalnie mają różne wielkości, dzięki czemu można dopasować je do wieku maluchów, np. Las oraz Bajka zostały wyposażone w podwójne drabinki ułatwiające wspinanie.

Jako wypożyczalnia zamków i zjeżdżalni doskonale wiemy, że dzieci lubią wszystko co ładne i kolorowe, dlatego też wynajmowane przez nas dmuchańce zostały ozdobione rysunkami sympatycznych postaci oraz motywami z popularnych bajek. Takie rozwiązanie sprawia, że dzieci chętnie się na nich bawią. Naszą ofertę kierujemy głównie do mieszkańców Piły, Poznania i Bydgoszczy, ale także innych okolicznych miast. Z naszą pomocą zapewnisz dzieciom moc atrakcji, o której długo nie zapomną.


Skorzystaj z formularza on-line


Przejdź do formularza Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiedź na zapytania wyślemy najszybciej jak będzie to możliwe, nie później niż w ciągu 24h. Serdecznie zapraszamy!
Kontakt

Siedziba
Naszej firmy

Event Express
Wrząca 15/9
64-980 Trzcianka

Dane
Kontaktowe

Grzegorz Tetzlaff
888-818-208Napisz do nas e-mail